Podmínky prodeje:

 

E-mail kontroluji alespoň 1x denně, proto prosím o trpělivost, pokud neodepíši hned, do druhého dne Vám určitě odepíši :))

 

 

PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE: na Vaši žádost Vám ježečka předběžně rezervuji na 3 pracovní dny. Do té doby je nutné uhradit mi zálohu (tj.min.1000kč) na můj účet (ten Vám zašlu v meilu), pokud mi do té doby nepřijde platba, nebo avízo, ježečka automaticky uvolňuji pro další zájemce.

 

Pokud budete chtít ježečka poslat kurýrem, je nutné uhradit za něj celou částku do data dopravy na můj účet !!!

 

Pokud by došlo z naší strany k nějakým nečekaným komplikacím, např. úhynu, či nečekaného onemocnění ježečka, záloha Vám bude samozřejmě vrácena v plné výši, případně si vyberete ježečka jiného.

V případě zrušení rezervace ze strany zájemce, je záloha nevratná !!!

 

MIMINKA: odstavujeme od 7. - 8. týdne, když jsou již samostatná a samozřejmě zdravá. Nový majitel od nás obdrží průkaz původu ježečka (je zasílán poštou později), zdravotní průkaz, manuál jak se o něj starat a balíček krmení na které je ježeček zvyklý (granulky+živé krmení) pro lepší přechod do nového domova.

 

Zároveň si vyhrazujeme právo pro výběr nového majitele. Nejsme povinní prodat ježečka každému, kdo si o něj napíše a tak se může stát, že bude některý zájemce odmítnut (např. kvůli špatné komunikaci, nedodržení rezervačních podmínek, negativní zkušenosti z předchozí komunikace, na základě záporných referencí,... ).

Jde nám především o to, aby se naše ježčí miminka dostaly do dobrých rukou :))

 


Cena:

Cena našich ježečků se odvíjí od barvy ježečka, dále pak dle nákladů a péče o něj, kdy ho od miminka připravíme na příchod do nové rodiny - ježečkům věnujeme maximální péči, jak veterinární, tak běžnou. Jsou zvyklí na lidi, psy, volný pobyt mimo box.

Cena našich ježečků je srovnatelná s ostatními chovatelskými stanicemi, které mají podobné nemalé náklady s chovem.